Chránicí

AMB CLEAN WP 2012 přináší jedinečnou recepturu, která má vysokou účinnost při ničení bakterií a virů.  Ničí bakterie již od 1. minuty a viry již od 5. minuty. Kromě ničení bakterií, virů, hub zanechává dezinfekce dlouhotrvající ochranný film. Dezinfekce AMB CLEAN WP 2012 má účinek až 28 dní.

Šetrná

Dezinfekční prostředky AMB CLEAN na bázi vody jsou šetrné k povrchům a oblečení. Neničí materiálové povrchy a jejich dlouhodobé používání neškodí zvířatům.

Ekologická

Dezinfekce AMB CLEAN na bázi vody nezatěžuje životní prostředí. Neobsahuje škodlivý chlór a alkohol, je bez zápachu. Je biologicky rozložitelná.

Jsou výrobky AMB CLEAN účinné proti původci COVID-19?

Produkty AMB CLEAN WP2012 byly testovány na SARS-CoV-2, virus způsobující COVID-19, podle EN14476. Prokázáno testy mezinárodní certifikovanou laboratoří.

Jak dlouho účinek produktů AMB CLEAN trvá?

Dezinfekce AMB CLEAN WP 2012 má účinek až 28 dní. AMB CLEAN WP 2012 spolehlivě odstraňuje všechny viry a bakterie včetně legionelly, hepatitidy a HIV a viry z rodů SARS, MERS a COVID-19. Prostředek se vyznačuje dobrou odmašťovací schopností a zanechává ochrannou polymerovou vrstvu už po 5 minutach. Je charakteristický silnou a dlouhotrvající baktericidní, fungicidní a protikvasinkovou účinností.

Kde je přípravek vhodný? 

Přípravek vzhledem ke své nezávadnosti je určen pro dezinfekci v mateřských školách, základních školách a u všech dalších škol, školních družinách, jídelnách, menzách a to všech předmětů, hraček, postýlek, celého mobiliáře. .

Kde se dá použít AMB CLEAN?

Aplikace AMB CLEAN WP2012, se dá použít pro celou řadu prostor - od škol, školek, kanceláří, škol, MHD, nemocnic, lékáren, restaurací, hotelů až po výrobny, sklady a potravinářský průmysl.

Jak sa dá AMB CLEAN používat?

širokospektrální použití - utírání, stříkání.

Dezinfikuje látky?

Ano, bezpečně dezinfikuje látky .

S výrobky AMB CLEAN WP 2012 řeknete sbohem mikrobům a špíně!

AMB CLEAN WP 2012, odborník na dezinfekci na baze vody vás chrání před nebezpečím infekcí a nemocí a pomůže vám dodržovat hygienu domova i v práci v každodenním životě: prádlo, podlahy, kuchyň, koupelna atd. Od Dezinfekce povrchů po Čistič usazenin v koupelně nebo, váš domov bude hygienicky čistý díky našim řadám dezinfekčních výrobků pro všechny místnosti a všechny povrchy.

Neváhejte. Zeptat se na cokoliv co Vás zajímá.

Rádi Vás informujeme o dezinfekčních prostředcích v naší nabídce, případně o možnostech dodání, či velkoobchodních cen.

Axitera s.r.o.
Pražáková 1008/69, 639 00 Brno
                                                                     zavolejte nám
                                                                                                                                                      + 420 728 606 803